Відеоларингоскоп – ендоскопічний інструмент, який застосовують для візуального огляду горла, гортані та носової порожнини. Від традиційного ларингоскопу відрізняється наявністю відеокамери, яка передає високоякісне зображення на монітор та дозволяє отримати максимально інформативні та точні відомості.
Розрізняють 2 типи приладів: гнучкі та жорсткі. Гнучкі схожі на відеобронхоскоп, а жорсткі – на відеостилет.
Область застосування
Відеоларингоскоп використовують в різних областях медицини: пульмонології, отоларингології (ЛОР), анестезіології. Прилад незамінний при наданні екстреної та першої медичної допомоги в приймальних відділеннях, амбулаторіях, стаціонарах, операційних, у відділеннях інтенсивної терапії та реанімації. З його допомогою вдається проводити інтубацію дихальних шляхів у рутинних, критичних та невідкладних станах.
Відеоларингоскоп дозволяє перевірити стан легень, інтубувати респіраторні шляхи, виконувати аспірацію (відсмоктування мокроти) та інші медичні процедури. Під час інтубації надає інформацію в режимі реального часу, чим забезпечує високу точність процедур.
Структура відеоларингоскопу
До складу приладу входять:
- відеокамера – відтворює картину досліджуваної області та записує інформацію;
- оптична частина – передає зображення;
- дисплей – відображає отриману від камери інформацію;
- LED освітлювач – освітлює область обстеження;
- ручка;
- аксесуари .
Наші пропозиції
У нашому каталозі представлені 3 моделі відеоларингоскопів:
- ЕКОНТ-2804.1
- ЕКОНТ-2805.1
- ЕКОНТ-2806.1
Прилади компанії «Контакт» характеризуються універсальною конструкцією, наявністю тонкої (4 мм в діаметрі) трубки та великими (130° вниз, 160° вгору) кутами згинання, що значно полегшує обстеження та зводить до мінімуму ризик травмування. Вони обладнані підтримкою для відсмоктування, бронхоальвеолярного лаважу (промивання), інтубації і SD-карткою для зберігання зображень та відео.
Відеоларингоскопи комплектуються сенсорними екранами з високою роздільною здатністю, що дозволяє отримувати чіткі зображення та точно відтворювати кольори. Тому на знімках добре видні навіть мінімальні відмінності в забарвленні слизових оболонок, які допомагають лікарю точно поставити діагноз та підібрати правильну тактику лікування.